Akcesoria szklarniowe

Odkryj naszą ofertę akcesoriów do szklarni, jedną z największych na świecie, z szerokim wyborem haczyków, klipsów, łuczków i wieszaków gron, zaprojektowanych w celu uproszczenia życia hodowców i ułatwienia im rozwoju.

Akcesoria szklarniowe Paskal, zaprojektowane tak, aby zwiększać efektywność upraw.

INNOWACJA: Ciągły rozwój wysokiej jakości projektów i systemów.

ADAPTACJA: Różne kształty i wymiary dostosowane do każdego rodzaju systemu uprawy roślin.

OPTYMALIZACJA: Akcesoria oszczędzające czas, zwiększające produktywność i obniżające koszty pracy.

Paskal Technologies jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań szklarniowych wspomagających plantatorów dzięki innowacyjnym akcesoriom do prowadzenia roślin. Wiedza Paskal opiera się na ścisłej współpracy z producentami na całym świecie i głębokim zrozumieniu stale zmieniających się potrzeb.

Sieć globalna

Paskal Technologies prowadzi skuteczną globalną sieć dystrybutorów i podmiotów powiązanych w Kanadzie, Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Izraelu, Holandii, Polsce, Hiszpanii i Turcji.

WIODĄCE PRODUKTY FIRMY PASKAL

ZAWIESZKI ROLKOWE

Umożliwiają właściwy dobór długości sznurka podtrzymującego łodygę pomidora. Prosty i skuteczny w użyciu, zaoszczędzają dodatkowej pracy przy podwiązywaniu pędów. Konstrukcja wieszaków zapobiega ich przesuwaniu się i spadaniu z drutów prowadzących. Na szpulce — od 25 do 32 mb sznurka. Metalowy wieszak — wielosezonowy.
Przystosowany do średnicy drutu:
od 2,5 do 4,0 mm

KLIPSY AŻUROWE 23 mm

Klipsy ułatwiają pionowe prowadzenie roślin przy sznurkach. Ażurowa budowa klipsów m.in. zapobiega porażeniu pędów pomidora przez szarą pleśń. Łatwo i szybko zapinają się oraz nie przesuwają się po sznurku.

ŁUCZKI I PODPORY GRON

Służą do podtrzymywania gron pomidora i zapobiegają ich załamywaniu się. Wieszaki łukowe należy zakładać na pędy w czasie kwitnienia gron. Unikalna konstrukcja umożliwia ich szybkie i łatwe użycie, a ażurowa budowa zapewnia dobre przewietrzanie łodyg.
Średnica łuku: 6 mm

ZNACZNIKI POMIDORÓW/KWIATÓW

Opracowane w celu ułatwienia produkcji nasion. Te kolorowe markery umożliwiają oznaczanie zapylonych kwiatów w celu zaoszczędzenie czasu i pracy.

PRODUKTY FIRMY PASKAL

ZAWIESZKI ROLKOWE

ZAWIESZKI METALOWE ROLKOWE

ZAWIESZKI PLASTIKOWE

WIESZAKI RADIALNE

KLIPSY AŻUROWE 23mm

KLIPSY JUMBO 25mm

KLIPSY OGÓRKÓW OWALNE

ŁUCZKI ELASTYCZNE

WIESZAKI GRON

WSPORNIKI PAPRYKI

KLIPSY CUKINII

ZNACZNIKI POMIDORÓW/KWIATÓW